X
Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací. Přijmout všechny soubory cookie Přizpůsobit

Repasované kyslíkové koncentrátory stacionární - oxygenerátory, nové přenosné kyslikové koncentrátory a příslušenstní filtry, propojky, zvlhčovací nádoby a další příslušenství

Kyslíkové koncentrátory – oxygenerátory neboli přístroje na výrobu čistého kyslíku ze vzduchu jsou vhodné jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé využití. Kyslikové koncentrátory lze použít nejen v nemocnicích, ale také při domácí terapii. Zlepšení kvality kyslíku je ideální nejen pro lidi s dýchacími potížemi, ale i pro ty, kteří chtějí dýchat čistý kvalitní vzduch, pro osoby trpící astma a CHOPN.
  • Dýchejte kvalitní čistý až 95% kyslík
  • Kyslikové koncentrátory nejn do nemocnic ale i pro domácí péči
  • Ideální volba pro lidi s dýchacími potížemi, astma a CHOPN

Repasované kyslíkové koncentrátory s 6 měsíční
zárukou za 50% ceny nového kyslikového koncentrátoru. Kvalitní oxygenerátory pro Vás.


Nově spolupracujeme s OXTm - OXYTEK Medical Technology CO, Ltd.


- výrobce přenosných kyslikových koncentrátorů a stacionárních kyslikových koncentrátorů
- výroba kyslikových koncentrátorů je na Taiwanu
- kyslikové koncentrátory jsou srovnatelné s výrobou v USA, přístroje vyrobené na Taiwanu jsou nejlehčí na trhu co se týká přenosných kyslikových koncentrátorů a nejtižší v řadě stacionárích kyslikových koncentrátorů

- Prostudujte si parametry kyslikového koncentrátoru Venus 5 od výrobce OXTm


Na veškeré kyslikové koncentrátory od výrobce OXTm nabízíme pozáruční servis a poradenstvní.

O2 Vigor inhalační kyslík s maskou

Inhalační kyslík v plechu lze používat nejen jako domácí kyslíkovou terapii, ale díky svým drobným rozměrům, také na cestách, na dovolené, v práci, na horách či při sportu. Jednoduše si jej můžete vzít kamkoliv s sebou do tašky. Inhalační kyslík v plechu obsahuje kyslík o čistotě 99,5% a jeho inhalace Vám pomůže dostat do krve více kvalitního kyslíku, což přispívá k jeho rychlejšímu vstřebávání. To má za následek např. to, že pokud jste unaveni, tak Vás jeho inhalace rychleji obnoví, dodá Vám energii či sníží stres. A pokud nevíte, jak zlepšit soustředění či krátkodobou paměť, tak inhalací kyslíku O2 Vigor tohoto efektu rozhodně docílíte (ideální např. pro studenty při zkouškách).

Posílení paměti je rozhodně užitečně, ale takoví astmatici řeší jistě jinačí problém a sice, že mají omezený průtok vzduchu v průduškách. Doporučujeme vyzkoušet inhalaci čistého kyslíku buď pomocí profesionálních oxygenerátorů, nebo i právě plechovek O2 Vigor. Inhalace je přitom velmi jednoduchá. Stačí plechovku zmáčknout po dobu 2-3 vteřin a během této doby se snažit vdechnout co nejvíce kyslíku, a to pomocí přiložené inhalační masky. Počet těchto opakování záleží prakticky na Vašich potřebách.

Inhalační kyslík v plechovce je také vhodný pro řidiče na dlouhých trasách, kteří na sobě již cítí únavu a potřebují obnovit svou bdělost a rychlost reakcí při řízení. Pokud jste profesionální řidič, tak jistě víte, o čem zde píšeme. Plechovku můžete mít neustále při sobě a kdykoliv ji použít.

Sportovci, kteří ze sebe chtějí dostat maximum vědí, že důležitá je také regenerace po tvrdém sportovním výkonu. Díky inhalaci kyslíku urychlíte vstřebání kyslíku a tím regeneraci. Do dalšího tréninku se budete cítit opět skvěle a můžete podat znovu skvělý výkon.

Inhalační kyslík v plechu O2 Vigor má jednoduše široké využití, od lidí s chronickým onemocněním (např. chřipka), sportovců až po podnikatele či řidiče, kteří potřebují ihned obnovit energii a soustředění. O2 Vigor lze zakoupit v různých objemech a to 8 nebo 12 litrů. Můžete se také podívat na specifikace plechovek či návod k použití.